OFICIÁLNÍ WEB VLADIMÍRA MERTY

Nejbližší koncerty
Mailový kontakt

Můžete mi napsat zprávu na vladimir.merta@gmail.com, ale nezlobte se, prosím, když v záplavě korespondence třeba neodpovím.

Ukázky z alb

  Ukázky z alba PODKROVNÍ PÁSKY

 

  Ukázky z alba DOMILOVÁNO

 

  Ukázky z alba NIKDO V ZEMI NIKOHO

 

  Ukázky z alba STRUNY VE VĚTRU

 

  Ukázky z alba VČEREJŠÍ VYDÁNÍ

Další hudební ukázky
Tipy

Album Domilováno
si můžete objednat
v internetovém knihkupectví vydavatele Lékařský kompas
nebo zde v e-shopu
.


Domilováno

Album Nikdo v zemi nikoho
si můžete objednat
v internetovém knihkupectví Lékařský kompas
nebo zde v e-shopu
.


Nikdo v zemi nikoho

 

SupraphonOnline
Koncerty - historie

Připravované koncerty

Prosinec 2008

4. 12. 2008 Vysoké Mýto
klub Barbar 19.30 hod.

5. 12. 2008 Frýdek Místek
Kino Petra Bezruče 17.00 hod.
+ kolega Pavel Bíma z Frenštátu

6. 12. 2008 Levoča
Duchovní rozměr Vánoc

7. 12. 2008 Bratislava
Zrkadlový háj
k narozeninám Z. Homolové - Redl, Dlhé diely a další

9. 12. 2008 Loštice u Mohelnice
Evangelický kostel 18.00 hod. + JL
Sefardské písně

10. 12. 2008 Holešov
klub MKS kino 18.00 hod. + JL

12. 12. 2008 Nusice u Týna nad Vltavou
hospoda 20.30 hod.

16. 12. 2008 Brno
Leitnerka
+ Sváťa Karásek (změna - mělo být 29. 11.)

20. 12. 2008 Rudolfov u Českých Budějovic
+ Slávek Klecandr 17.00 hod.

21. 12. 2008 Telč
galerie 17.00 hod. + JL
křest CD J. Dowlanda

31. 12. 2008 Předcházející koncerty
najdete na původním webu

Leden 2009

3. 1. 2009 Velká nad Veličkou
premiéra filmu J. Pšurného ml.

6. 1. 2009 Vrchlabí
klub Střelnice, kotelna 20.00 hod. + JL

15. 1. 2009 Zábřeh
kino Retro, Farní ul. 19.00 hod.

16. 1. 2009
volno – ozvěte se z Moravy či východního Slovenska

17. 1. 2009 Vápenky u Velké nad Veličkou
padesátiny kamaráda Vrby

19. 1. 2009 Praha
U Salvátora, Dušní ul. 20.00 hod.
se Slávkem Klecandrem

28. 1. 2009 Praha
Balbínka 20.00 hod.

Únor 2009

5. 2. 2009 Praha,
vernisáž katedry animace FAMU, Malostranské n. 12 18.00 hod.

11. 2. 2009 Karlovy Vary
klub Paderewski, Lázeňská 5 + JL
Koubkovy hudební sklepy

12. 2. 2009 Plzeň - ODPADÁ!
divadélko Jonáš + JL

14. 2. 2009 Tábor

26. 2. 2009 Praha 6
Kaštan, Bělohorská ul., tram U kaštanu 20.00 hod.

Březen 2009

4. 3. 2009 Praha 6
Kavárna POTRVÁ, Srbská 2 19.00 hod.
host Open Mic

6. 3. 2009 Jevíčko
Synagoga 17.30 hod. + JL
Začátek Týdne pro Tibet

10. 3. 2009 Jižní Morava, Brno a okolí
volno - nabídněte prosím

11. 3. 2009 Znojmo
Na Věčnosti

12. 3. 2009 Příbor
18.30 hod.

17. 3 - 21. 3. 2009 hory?

23. 3. 2009 Praha
Balbínka

24. 3. 2009 Praha
Novoměstská radnice, Karlovo nám. 19.00 hod. + JL
Hraní pro Tibet

28. 3. 2009 Žermanice
hraní pro přátele ?

Duben 2009

3. 4. 2009 Český Krumlov
E. Schiele centrum + JL
Vernisáž F. Franty (Vence). Ozvěte se z okolík, rádi den před či po zahrajeme!

10. 4 - 13. 4. 2009 Herlíkovice a okolí
jsem na horách

15. 4 - 24. 4. 2009 rezervuji si pro Kurdistán

18. 4. 2009 Horka u Satré Paky
galerie La Femme 17.00 hod.
vernisáž

18. 4. 2009
La Femme
domácí práce žena v pohybu

19. 4. 2009 Malín?

21. 4. 2009 Praha 1
Refektář augustiniánského kláštera, Tomášská 8, refektář 18.00 hod. + JL
Sefardské písně

22. 4. 2009 Praha 6
Sbor ČCE v Dejvicích (Roh Eliášovy a Dr. Z. Wintra 15) 18.30 hod.
Hraní pro Diakonii

23. 4. 2009 Praha
Adria 10.00 hod.
Vyhlášení cen Rockhouse

24. 4. 2009 Lipsko (Německo)
Jánošík, hudba k filmu, + Teoria otrasu - Julo Fujak a spol.

25. 4. 2009 Doubice u Děčína
Fabrika 20.00 hod. + JL

28. 4. 2009
zkouším s Monkey Business

29. 4. 2009 Srbeč u Rakovníka
Schwarzenberská sýpka + JL
hraní pro Společenství Dobromysl, + loutky + děti

Květen 2009

1. 5. 2009 Praha
Divadlo Archa
Money Bussines + Rottrová, Třešňák, dvě písně v podání MB

6. 5. 2009 Sokolov
Divadlo 18.00 ? hod.
Vystoupení s klienty krizového centra, + Majka Šandová - Restart

7. 5 - 10. 5. 2009 Haag
Jedu za dcerou

13. 5. 2009 Brno
Leitnerka

15. 5. 2009 Nová Paka
Novopacké sklepy + JL

19. 5. 2009 Praha
Balbínka

20. 5. 2009 Hořice

23. 5. 2009 Jílové u Prahy
19.00 hod. + JL

29. 5 - 1. 6. 2009 Londýn

31. 5. 2009 Londýn
Židovské kulturní centrum 16.00 hod. + JL

Červen 2009

1. 6. 2009 Londýn
Promítání mé verze Smrti krásných srnců (FAMU)

4. 6. 2009 Praha
metro Malostranská, atrium 16.00 hod.
Píseň Jacka Kaczmarského Zdi (Mury), výstava deset let Solidarity 1979-1989. Pak od 18h Vyšehrad- vzpomínání a písně Waldemara Matušky.

5. 6. 2009 Český Těšín
Jazzklub
Autorské čtení, pak s J. Dědečkem koncert. Jsem zde na setkání spisovatelů až do 7. 6. Hraní v okolí možné.

12. 6. 2009 Bratislava
Muzeum obchodu, Linzbochova ul. 19.00 hod.

20. 6. 2009 Uherské Hradiště
Reduta 16.00 hod. + JL
festival, my asi od 20.00 hod.

22. 6 - 27. 6. 2009
zkoušky na natáčení

24. 6. 2009 Praha 6
rekonstruovaný statek Na kotlářce 15.00 hod.
+ spolužák V. Jirsa, vyhlášení stud. soutěže (rekonstrukce hist. staveb)

26. 6. 2009 Praha
Literární kavárna, Řetězová 18.00 hod.
Křest knihy textů Z. Benýška

Červenec 2009

1. 7. 2009 Chýnice
Dubečský mlýn 17.00 hod. + JL
I pro děti - strašidlení od 17.00, my asi od 20 hod, pár autorských a pak sefardských písní. Je to taková milá sousedská věc s občerstvením a dobrovolným vstupným.

2. 7. 2009 Praha 1
galerie Art+Um, Ostrovní 22 18.00 hod.
Vernisáž ART.I.UM

2. 7. 2009 Zbiroh
zámek 10.00 - 18 hod.
Pomáhám točit klasicistní klip

4. 7 - 5. 7. 2009 Frýdek-Místek
festival Ztišení

5. 7 - 6. 7. 2009 Strakonice
Malířská dílna galerie La Femme

11. 7. 2009 Javorník
pak na kole u Telče - dovolená

12. 7. 2009 Bratislava Ružinov
Štrkovec, Drieňová 7
+ L. Pospíšil, + Šteflíčková

17. 7. 2009 Velká
Host T. Vrby

20. 7 - 31. 7. 2009
Dovolená, natáčení CD

Srpen 2009

3. 8. 2009 Písek
Filmová škola
s ČDG a M. Kovaříkem, romská kapela Na ostrově, Teatr Novego Fronta

4. 8. 2009 Písek
Filmová škola 23.15 hod.
básnický večer

5. 8. 2009 Rychlokurz
textování, harmonizace a kytary, hudba v anim. filmu. Prosím hlaste se v případě zájmu na mou adresu Merta.vladimir@volny.cz

7. 8. 2009 Rábí

8. 8. 2009 Grabštejn
asi 17.30 hod. + JL

9. 8. 2009 Irsko
Koncert JL

14. 8. 2009 Číněves u Kopidlna
hospoda 20.00 hod.
+ Pavel Macák, +JL jako host

15. 8. 2009 Děvínský hrad u Bratislavy
Koncert bez hranic 18.00 hod.
+ Jon Anderson (Yes),Marián Varga, Pražský výběr, Bez ladu a skladu, Marta Kubišová se skupinou P. Maláska

16. 8. 2009 Albeř
Galerie Šárka Ziková, hospoda U Pelců 20.00 hod.

18. 8 - 22. 8. 2009 Český Krumlov - hájenka
Kurz zpěvu balad

27. 8. 2009 Modra
Ozvěte se, ještě nepotvrzeno

28. 8. 2009 Košice (Slovensko)
park v Kukučínovej ulici 2 19.30 hod. + JL
němý film Jánošík, + Agnes Kutas, + J. Fujak + S. Palúch

29. 8. 2009 Košice (Slovensko)
čajovňa Amana

30. 8. 2009 Valašské Meziříčí
Koncert na podporu Macho Guitars, vyplavená dílna v Hodslavicích?

31. 8. 2009 Hradec Králové
Galerie Celebrit 17.00 hod.
vernisáž portrétů muzikantů Andrlický

31. 8. 2009 Hradec Králové
Klub Country Lucie 19.00 hod.

Září 2009

5. 9. 2009 Trnava
+ Pražský výběr a další

6. 9. 2009 Praha
Vyšehrad 18.00 hod.
Pražské legendy + ETC, V. Třešňák a další

7. 9. 2009 České Budějovice
Zlatý dům Evropské kultury ve Stejskalově ul. + JL
Slavnosti E. Destinové – sefardské písně

9. 9. 2009 Opava?

12. 9. 2009 Praha
PL Bohnice, divadlo Za plotem 17.15 hod.
Unijazz

17. 9. 2009 Hradec Králové
účast na výstavě Hráči (2 fota)

22. 9. 2009 Praha
Balbínka

24. 9. 2009 Plzeň
divadélko Jonáš 19.30 hod. + JL

25. 9. 2009 Děčín
klub Garage 19.00 hod. + JL
klub Garage

Říjen 2009

2. 10. 2009 Praha
Klub Alva, Lublaňská ul. 20.00 hod.

5. 10. 2009 Praha
Paměť, Soukenická ul + JL
J. Dowland: koncert po vernisáži obrazů Jiřího Vovse, inspirovaných poslechem písní z posledního CD

6. 10. 2009 Nitra
koncert na Seminár slovenského filmu - Bod zlomu (1985 - 1995)

7. 10. 2009 Banská Bystrica
Klub 77

25. 10. 2009 Mašov u Trutnova
Hospoda 17.00 hod.
Den stromů

30. 10. 2009 Praha
Balbínka

31. 10. 2009 Nuzice u Týna nad Vltavou
kemp
+ Hutka, Třešňák

Listopad 2009

3. 11. 2009 Praha
Archa
Výročí Solidarity a Wroclavi, zpívám překlady J. Kaczmarka

6. 11. 2009 Sedlčany
muzeum 18.30 hod. + JL

8. 11. 2009 Praha
Lucerna
BeatFest, + Třešňák, Plastici, Pavlíček

9. 11. 2009 Praha
FAMU po 16.00 hod.
účast na setkání absolventů

10. 11. 2009 Klánovice

11. 11. 2009 Brno
Leitnerka 19.30 hod.
+ Vl. Třešňák

12. 11. 2009 Rokycany
17.30 hod.
+ S. Klecandr

14. 11. 2009 Praha
Rudolfinum 18.00 hod.
jedna píseň + Tap tap, gala večer k výstavě My jsme to nevzdali

15. 11. 2009 Pezinok
nově rekonstruovaný Turecký dom, náměstí

16. 11. 2009 Prostějov
Husův sbor na Demelově ulici (za Priorem) 18.00 hod. + JL

17. 11. 2009 Praha
 Národní třída - Money Bussines + Třešňák, Ducháček, Hutka, Zajíček další, píseň v podání MB: Pohřbený zaživa (Makedonie) asi 18.30 hod.

17. 11. 2009 Praha
zahájení výstavy radnice Prahy 6? 17.00 hod.

18. 11. 2009 Karviná
zámek Fryšták, pořádá MěDK 18.00 hod. + JL

20. 11. 2009 Horní Planá
Kulturní a informační centrum 20.00 hod.

21. 11. 2009 Český Krumlov
divadelní kavárna 20.00 hod. + JL

27. 11. 2009 Mikulov
festival Stříhání železné opony, +Třešňák, Hutka atd.

28. 11 - 30. 11. 2009 Velká nad Veličkou
natáčení s T. Vrbou – Staří o lásce, mladí o smrti, večer Nová Lhota?

Prosinec 2009

4. 12. 2009 Praha
Dobeška 18.00 hod.
vernisáž Aleny Shulz a Markéty

10. 12. 2009 Praha
Caféidoskop, Lazarská 6, ve dvoře 20.00 hod.

11. 12 - 12. 12. 2009
Jsem na Gogolbordello

12. 12. 2009 Bojnice u Prievidze
Dom kultúry
festival Folkové Bojnice

13. 12. 2009 Číněves u Poděbrad
adventní koncert, kostel 18.00 hod. + JL

17. 12. 2009 Vyškov
kino 20.00 hod.
+ mé filmy z FAMU

18. 12. 2009 Ústí nad Orlicí
Malá scéna 19.00 hod.

19. 12. 2009 Luhačovice-Pozlovice
Hotel Ogar 19.00 hod.

20. 12 - 22. 12. 2009 Kroměříž
Wěchův dvůr

24. 12 - 4. 1. 2009
dovolená

Leden 2010

10. 1. 2010 Praha 3
Palác Akropolis
pár písní, narozeniny Olina Nejezchleby

21. 1. 2010 Praha 2
Novoměstská radnice 15.00 hod.
oslava prof. Johna – pořádá Galén

22. 1. 2010 Country radio
8. - 9.00 hod.

28. 1. 2010 Praha-Vinohrady
U náčelníka 19.30 hod.

29. 1. 2010 Řež u Prahy
19.00 hod.

Únor 2010

4. 2. 2010 Kuřim
Hudební škola + JL
Pocta J. Dowlandovi, ozvěte se z okolí

16. 2. 2010 Hradec Králové
Klub ČP4, Malé náměstí 4

17. 2. 2010 Polička
Divadelní klub 19.00 hod.

19. 2. 2010 Tišnov
MKS 19.30 hod.

20. 2. 2010 Hustopeče
M-klub 20.00 hod.

22. 2. 2010 Praha 2
Balbínka

Březen 2010

4. 3. 2010 Praha 6
Kaštan

7. 3 - 14. 3. 2010 hory

18. 3. 2010 Beroun
kavárna Jiná káva, bývalá kasárna 19.30 hod. + JL

20. 3. 2010 Tábor
Housův Mlýn 20.00 hod.

Duben 2010

8. 4. 2010 Praha 2
Balbínka

12. 4. 2010 MLK Praha
19.00 hod.
a diskuze studentů FAMU a V. Hendricha, filmy VM

14. 4. 2010 Archa
pár písní + J. Kaczmarski – polský večer J. Rudiše a M. Malijevského

15. 4. 2010 Karlovy Vary
klub Paderewski 19.00 hod.

17. 4. 2010 KD Varnsdorf
Rozkrok 20.00 hod. + JL

19. 4. 2010 Praha
La femme Lávka 18.00 hod.

20. 4. 2010 Plzeň
21.00 hod.
promítání Archy bláznů I. Baladi – hraju blázna, snad i neformální koncert.

21. 4. 2010 Hořice
DK Koruna 20.00 hod. + JL

23. 4. 2010 Střílky
kostel 19.00 hod.
Prosím potvrďte.

27. 4 - 5. 5. 2010 Dovolená

Květen 2010

6. 5. 2010 Praha
Chodovská tvrz

8. 5. 2010 Olomouc
festival proti nástupu komunismu

9. 5 - 11. 5. 2010
studio

12. 5. 2010 Brno
Leitnerka 19.30 hod.

15. 5. 2010 Horní Maršov
vinotéka Nade dnem (proti kostelu)
koncert pro Zelené

20. 5 - 24. 5. 2010 Dovolená

26. 5. 2010 Srbeč u Rakovníka
statek sdružení Dobromysl 18.30 hod.

28. 5 - 30. 5. 2010 Český Krumlov
hájenka
Jana Lewitová: dílna zpěvu a dechu

29. 5. 2010 Nymburk
pod vodní věží 17.00 hod.

Červen 2010

1. 6 - 3. 6. 2010
studio

4. 6. 2010 Teplice
Městská knihovna 17.00 hod.

5. 6. 2010 Ražice u Písku
festival

6. 6. 2010
Festival spisovatelů, Nová scéna
slavnostní otevření

7. 6. 2010
Festival spisovatelů
čtení, upřesním

10. 6. 2010 Praha-Vysočany
Podviní, hradiště 18.00 hod.

11. 6. 2010 jsem na Dylanovi

12. 6. 2010 Praha 1
před Rudolfinem po 19.00 hod.
Člověk v tísni pro Irán

15. 6. 2010 Praha
Kaštan
CD V. Třešňáka, jen jako host

17. 6. 2010 Neratovice
Spoldům

18. 6. 2010 Kolín
restaurace Tatra 20.00 hod.

19. 6. 2010
rodinný koncert s B. Slámou a jeho přáteli

20. 6. 2010 Potvorov u Rakovníka
kostel 17.00 hod.

21. 6. 2010 Praha
Balbínka

24. 6. 2010 Kotlářka
17. - 19.0 hod.
vyhlášení vítězů soutěže stud. architektury

25. 6. 2010 Frenštát
hudební hospůdka Arnošt 19.00 hod.
s Pavlem Býmou

Červenec 2010

3. 7. 2010 Červený zámek u Jirkova

4. 7. 2010 Prešov
festival - koupaliště Dielna (večer)

11. 7 - 17. 7. 2010
kola Dobrá Voda u Telče, ozvěte se z okolí, prosím

19. 7 - 31. 7. 2010 Hornosín u Blatné
koncert v okolí možný.

30. 7. 2010 Javorník
svatba kamaráda Luboška

Srpen 2010

7. 8. 2010 Kácov
Sázava fest, Balbínův stan 15.00 hod.

7. 8. 2010 Rekreační středisko Moře u rybníka Řeka u Krucemburku
20.00 hod.

13. 8. 2010 Rabí
hrad

15. 8. 2010 Hněvín u Mostu?
hrad

20. 8. 2010 Albeř
penzion Š. Zikové

21. 8. 2010 chata u Košumberka
s Eken (indické housle)

Září 2010

4. 9. 2010 Lozice, Luže
kozí farma, neformální koncert

9. 9. 2010 Dobřichovice
zámek
+ J. Hrubý

10. 9. 2010 Havlíčkův Brod
vernisáž Petr Hejný

17. 9 - 19. 9. 2010 Český Krumlov
hájenka
Vláďa a Martin – píseň a obraznost, píseň a obraznost (malování balady, mikroscénáře, základy filmové hudby, improvizace, kytara a zpěv, plus výtvarný doprovod)

24. 9. 2010 Číněves u Poděbrad
19.00 hod.
s Pavlem Macákem a Sárou

25. 9. 2010 Praha
Baráčnická rychta
festival Balbínky

Říjen 2010

1. 10. 2010 Teplice

5. 10. 2010 Česká Budějovice
kino Kotva 22.00 hod.
koncert a diskuse během Ekofestu

12. 10. 2010 Praha 7
DOX 18.00 hod.
vernisáž Jirous-Topol

13. 10. 2010 Mladá Boleslav
KS Svět 19.00 hod.

18. 10. 2010 Praha
Malostranská beseda po 22 letech
křest 2CD Live / Malostranská beseda 1988

19. 10. 2010 Praha 2
U Náčelníka 19.30 hod.
+ Vl. Třešňák a O. Nejezchleba

Listopad 2010

1. 11. 2010 Praha 4
Dobeška 18.00 hod.
vernisáž Pavla Bartoně

12. 11. 2010 Humpolec
evangelický kostel 19.00 hod.
+ Slávek Klecandr

16. 11. 2010 Brno
Leitnerka
+ Vl. Třešňák

17. 11. 2010 Londýn
Porter House, Covent Garden 18.00 hod.
Péčí a pod dohledem Jeho Excelence M. Žantovského. + Van Morrison?

18. 11. 2010 Londýn
University of London, dpt. Czech studies 18.30 hod.
+ R. Pynsent

23. 11. 2010 Praha 2
Balbínka

25. 11. 2010 Moravské Budějovice
(prosím, zajistěte nocleh)

26. 11. 2010 Pardubice
zkušebna divadla

27. 11. 2010 Jesenice u Rakovníka
truhlárna, za náměstím

Prosinec 2010

1. 12. 2010 Praha
galerie MODERNA, Mánesovo náb., u Goethe Institutu 18.30 hod.
vernisáž

4. 12. 2010 Amsterdam
Divadélko Boerhaaveplein 28, 1091AT – Amsterdam
pořádá Jindra Jančík

13. 12. 2010 Nitra
Valašský šenk 20.00 hod.

14. 12. 2010 Bratislava ?
nam. SNP - byvale Večko Nulty priestor A4
host na křtu Konvergencií do vreska J. Fujaka. + M. Chadima.

16. 12. 2010 Děčín
Husův sbor (modlitebna), Teplická 49/59 19.00 hod.

Leden 2011

21. 1. 2011 Teplice
Jazz klub, zámek 20.00 hod.

27. 1. 2011 Praha-Smíchov
Jazz Dock
host Justina Lavashe (po 21 hod. )

28. 1. 2011 Kutná Hora
Vinné sklepy, klášter sv. Voršily

29. 1. 2011 Brno
Artlab, Starobrněnská ul.
Na výstavě architektury v Galerii Architektury, navečer.

31. 1. 2011 Liberec
Experimentální studio

Únor 2011

3. 2. 2011 Praha
Balbínka

4. 2. 2011 Pro Míšu Sukdolákovou a animátory

8. 2. 2011 Praha
Kino Lucerna 10.00 hod.
Fimfárum III, pro novináře

9. 2. 2011 Praha
Kino Lucerna
Fimfárum III, premiréra, 17.00, 19.30

9. 2. 2011 Louny
Vrchlického divadlo 19.00 hod.

15. 2. 2011 Hradec Králové
klub čp. 4, Malý rynek u hlavního náměstí

18. 2. 2011 Vrchlabí
Klub Kotelna 20.00 hod.

19. 2. 2011 Narozky MS u B. Slámy

20. 2. 2011 Praha
Malostranská Beseda 19.30 hod.
jen host pořadu Generálka k 40. výročí C&K Vocal

25. 2. 2011 Radio BEAT
Rockerova rána: Vladimír Merta + Vojtěch Lindaur 9.00 hod.

Březen 2011

9. 3. 2011 Praha
Malostranská Beseda 20.30 hod.
j.h. host Vlasty Třešňáka a Bandu

18. 3. 2011 Praha
Divadlo Kampa 19.00 hod.
host D. Voňkové a Z. Homolové

24. 3. 2011 Praha
ČVUT , fakulta architektury kolem 21.0 hod.
setkání studentů a absolventů

Duben 2011

1. 4. 2011 Písek
Prácheňské muzeum
vernisáž výstavy soch Urbánek

7. 4. 2011 Praha 2
Balbínka

8. 4. 2011 Praha-Smíchov
Jazz Dock 16.00 hod.
host Ivana Dvořáka (křest knihy o Nohybu)

15. 4. 2011 Praha 6
kavárna Potrvá
host začátku cyklofolkojízdy J. Řepky

16. 4. 2011
U Rafa
Narozky kamaráda

19. 4. 2011 Plzeň
Beseda
Beseda během filmového festivalu, téma Ukradená Porta

28. 4. 2011 Praha 6
Kaštan, Bělohorská

Květen 2011

6. 5. 2011 Praha 9-Kyje,
Nově otevřený klub KVIZ, Šimanovská 47 19.00 hod.
s Jiřím Smržem

10. 5. 2011 Praha 1
galerie U Hájků, Na poříčí 43, v průchodu, druhé patro 19.00 hod.
vernisáž

12. 5. 2011 Modletín
Komunitní centrum Benedikt 18.00 hod.
vernisáž fotografií Jindřicha Streita (od 16.00 hod.)

15. 5. 2011 Praha
Balbínka
točím 4 písně pro brněnskou TV

17. 5. 2011 Brno
Leitnerka

18. 5. 2011 Praha 3-Žižkov
Palác Akropolis 19.00 hod.
Koncert k narozeninám + Mišík, ETC... a řada překvapení

25. 5. 2011 Martin
knihovna 17.00 hod.
literární diskuse s J. Rejžkem

Červen 2011

2. 6. 2011 Bratislava
Zrcadlový háj
křest CD V.M a Z. Homolové, + Dáša Voňková

3. 6. 2011 Klatovy
renesanční dvorek, Vídeňská 43 18.00 hod.

4. 6. 2011 Domažlice
MKS 20.00 hod.

6. 6. 2011 Praha 2
Balbínka
host Romana Sulčíková harmonika

7. 6. 2011 Turnov
Evangelický kostel

10. 6. 2011 Modra
+ Ponka, pár písní při otevření galerie na náměstí

11. 6. 2011 Pezinok
bluesový festival 19.00 hod.

16. 6. 2011 Praha 2
Mánes
+ Mrakoplaš a další - na podporu výzkumu Alzheimerovy choroby

19. 6. 2011 Praha 2
Vyšehrad 18.00 hod.
Vyšehraní + CK Vocal+ V. Třešňák

25. 6. 2011 Krásetín pod Kletí
hostinec U kuchařů 18.00 hod.

Červenec 2011

3. 7. 2011 Čerčany
evangelický kostel 16.00 hod.

7. 7. 2011 Česká Lípa

9. 7 - 19. 7. 2011 Kola u Telče
Koncert v okolí možný – ozvěte se.

23. 7. 2011 Skoky u Žlutic
18.00 hod.
+ K. Vepřek, www.skoky.eu

30. 7. 2011 Polička
dvůr muzea

Srpen 2011

3. 8. 2011 Rožňava

4. 8. 2011 Bratislava
Primaciálne namestie

5. 8. 2011 Blatnica Turiec
Jánošík, + Z. Homolová, J. Fujak a další

6. 8. 2011 Benešov
18.00 hod.
Sázava fest

13. 8. 2011 Bystřice nad Pernštejnem
festiválek, navečer

20. 8. 2011 Číněves u Poděbrad
festiválek Šafránu

21. 8. 2011 Tvarožná Lhota
O víně, lásce a smrti: s horňáckou muzikou Romana Sokola, péčí Tondy Vrby, potom kola do Rakůs

26. 8. 2011 Dubňany
vinný sklep U Chytilů 20.00 hod.

27. 8. 2011 vodní plocha Lučina
Pod Šumárníkem 20.00 hod.

28. 8. 2011 Hluk
tvrz 18.00 hod.

28. 8. 2011 Bojkovice

Září 2011

1. 9. 2011 Praha 7
kino OKO 18.00 hod.
Vernisáž obrazů, Marshall

2. 9. 2011 Brandýs nad Orlicí
s O. Fenclem

5. 9. 2011 Pardubice
vnitroblok Integračního centra sociálních aktivit , Sladkovského 2824 14.00, 18. hod.
otevření střediska Kosatec

7. 9. 2011 Písek
Divadelní kavárna 20.00 hod.
+ J. Smrž

9. 9. 2011 Lesovice u Mor. Budějovic
setkání anagažovanců, diskuse a dílna animace místní kultury

10. 9. 2011 Praha 9-Vinoř
U Černínů, Mladoboleslavská 224

24. 9. 2011 Zlín
Komorní divadlo, klub Dílna, Osvoboditelů 4091 19.00 hod.

26. 9. 2011 Praha 2
Balbínka
zhudebněná poezie a nové písně

28. 9. 2011 Kladno
klub Dundee na náměstí
+ J. Hrubý a Kukulín, P. Milcová a P. Binder

Říjen 2011

8. 10 - 11. 10. 2011 natáčení

16. 10. 2011 Přibyslav u Nového Města nad Metují
Rodinný výčep 17.00 hod.
promítání filmů, posezení u autorské zelňačky, písničky

20. 10. 2011 Mohelnice
MKS náměstí 19.00 hod.

21. 10. 2011 Mosty u Jablunkova
19.00 hod.

22. 10. 2011 Šumperk
host Avonataje. Prosím ozvěte se z okolí.

28. 10. 2011 Praha 1
Malostranská Beseda
host na křtu CD kapely CUPRUM

31. 10. 2011 Praha 2
Balbínka
+ j.h. Jan Štolba

Listopad 2011

4. 11. 2011 Benešov
Atlas Music Club
+ O. Fencl+ Hromosvod

11. 11. 2011 Milevsko
Galerie M
+ Bubák, dylanovský večer

12. 11. 2011 Sedlec
Strnadovský mlýn 16.00 hod.
seminář o nahrávání, pořádá V. Veselý. Již od 14.00 hod, já kolem 17.00 hod.

17. 11. 2011 Bratislava
ND 17.00 hod.
+ V. Mišík, P. Lipa a další

19. 11. 2011 chata Webrovka u Trutnova
V. Mišík, R. Dragoun, Hromosvod + já po 22.hod, www.webrovkafest.com

21. 11. 2011 Osobnost na dvojce - natáčení

Prosinec 2011

1. 12. 2011 Praha 1
Caféidoskop, proti Komornímu divadlu ve dvoře, Lazarská ul. 19.30 hod.
+J. Smrž

3. 12. 2011 Praha 1
Archa, Na Poříčí
Žlutá ponorka – Šafrán a spřízněné duše

9. 12. 2011 Praha 6
Kaštan
+ V. Veit, O. Nejezchleba

10. 12. 2011 Bohdaneč u Zruče nad Sázavou
adventní koncert, kostel 17.00 hod.
adventní koncert

16. 12. 2011 České Budějovice
Horká vana, Česká 222 19.30 hod.

22. 12. 2011 Praha 1
Lucerna Music Bar
host Vypsané fixy

Leden 2012

4. 1. 2012 Praha 6
Potrvá
host J. Řepky

18. 1. 2012 Praha 2
Balbínka

28. 1. 2012 Vrchlabí
Kotelna

Únor 2012

2. 2. 2012 Praha 1
Malostranská Beseda
+ Hromosvod, Ondřej Fencl

3. 2. 2012 Jablonec n. Nisou
+ O. Fencl

4. 2. 2012 Praha
Český lev - nominace

5. 2. 2012 Moravská Nová Ves
koncert a diskuse

6. 2. 2012
možná další koncert v okolí?

10. 2. 2012 Žabovřesky u Benešova
penzion 19.00 hod.

14. 2. 2012 Rádio Beat
20.00-23.0 hod.

21. 2. 2012 Karlovy Vary
Paderewski
+ Hromosvod, od 14.30 beseda na gymnáziu Ostrov n. Ohří

22. 2. 2012 Kladno
Dundee
+ Hromosvod

24. 2. 2012 Radiožurnál
Noční proud - rozhovor 23.30 hod.

25. 2. 2012 Opava
předpremiéra 4 slunce (B. Sláma), pak koncert

27. 2 - 2. 3. 2012 Londýn

Březen 2012

7. 3. 2012 Praha
Premiéra 4 slunce, pak Meet Factory (Fixa, já, O. Fencl a jam)

8. 3. 2012 Praha
Klub 2. patro, Dlouhá ul.
+ Justin Lavash+Dan Reed (http://danreed.com/)

30. 3. 2012 Semily
Kino
filmy a slam poetry a jídlo + Bohdan Bláhovec a další

Duben 2012

1. 4. 2012 Praha 2
Balbínka
Pro nemoc ZRUŠENO

3. 4. 2012 Rožnov pod Radhoštěm
+O. Fencl

4. 4. 2012 Opava
+O. Fencl

5. 4. 2012 Ostrava
+O. Fencl

6. 4. 2012 Pozlovice
+ O. Fencl

13. 4. 2012 Stará Ves u Ostravy

21. 4. 2012 Plzeň
Narozeniny Bláhovec

22. 4. 2012
Setkání členů Mišpachy

27. 4 - 29. 4. 2012 Teplice
Anifest, jen jako host

29. 4. 2012 Praha 1
Malostranská Beseda 19.30 hod.
Křest 2CD Struny ve větru, + moji hosté: Jan Hrubý, Doubravánek a další

Květen 2012

4. 5. 2012 Tábor
Recykle music bar 22.00 hod.

11. 5. 2012 Košumberk - Luže
Hostinec Holubník 20.00 hod.

12. 5. 2012 Modletín
Komunitní centrum Benedikt 18.00 hod.
vernisáž fotografií Jindřicha Streita (od 16.00 hod.)

14. 5. 2012 Praha 1
Malostranská Beseda
Křest 2CD Marsyas

15. 5 - 20. 5. 2012 Bled
setkání PENu

24. 5. 2012 Praha 2
Balbínka

25. 5. 2012 Semily
kino
slam poetry a jídlo + Bohdan Bláhovec a další! Místo zrušeného 30.3.

26. 5. 2012 Teplice
scéna Na zámku 17.00 hod.

30. 5. 2012 Brno
Leitnerka

Červen 2012

1. 6. 2012 Dobříš
+ Hromosvod

2. 6. 2012 Slivenec
festiválek, večer snad Černošce, Dylan Days, kino

7. 6. 2012 Praha 1
Reduta 19.00 hod.
Společný koncert s Jiřím Stivínem, živá náhrávka Galén

21. 6. 2012 klubová noc

23. 6. 2012 Malá Skála
klubová projekce 4 slunce, + Šoustancem B. Slámy

27. 6. 2012 Praha 2
Salmovská
(j.h. v pořadu Comme ci, comme ca Evy Kriz a Milana Dvořáka)

29. 6. 2012 Byňov u Nových Hradů
+ 5P L. Pospíšila

Červenec 2012

1. 7. 2012 Borek u Berouna
festival

5. 7. 2012 Hradec Králové
klub Kozinka ???

7. 7. 2012 Dyjice u Telče
penzion 20.00 hod.

14. 7. 2012 Vrbové u Piešťan
pak festival (Karpatské chrbáty atd.) 13.00 hod.

21. 7. 2012 Hrad Rabí
akustický koncert

28. 7. 2012 Čížová u Písku
20.00 hod.

29. 7. 2012 Most
Kostelní ulice 13.30-14.1 hod.

30. 7 - 8. 8. 2012 dovolená

Srpen 2012

10. 8. 2012 Tranobrany u Litoměřic
malý akustický koncert

11. 8. 2012 Bohdaneč u Kutné Hory

13. 8. 2012 Praha
Vagon
+ O. Fencl a Hromosvod

16. 8. 2012 Broumov
klášterní zahrada 19.00 hod.

17. 8. 2012 Trutnov
festival (nebo 19. 8.)
+ O. Fencl a Hromosvod

20. 8 - 23. 8. 2012 dovolená
kola Jižní Čechy

22. 8. 2012 Mělník
nám. Míru 20.00 hod.
předkapela 18.30

25. 8. 2012 Modletice u Prahy
15.30 hod.
+ O. Fencl

30. 8. 2012 Olomouc

31. 8. 2012 Velehrad
20.00 hod.
+ Mantaban

Září 2012

1. 9 - 2. 9. 2012 Brízgalky
turistika

9. 9. 2012 Praha 3
Parukářka 18.00 hod.

11. 9. 2012 Praha 1
Ztichlá klika, Betlémské nám. 10 19.00 hod.
vernisáž Jaroslava Blažka

14. 9. 2012 Praha 2
Balbínka

22. 9. 2012 Praha
Zažít město jinak, kolem 16.00 hod., pak Praha 4, Branická ulice, oslava Mluvící knihy, Pavel Musil, čtení a další, já od 18hod.

24. 9 - 27. 9. 2012 Beroun
sál České pojišťovny
s V. Čápem

25. 9. 2012 Písek
koncertní síň Trojice
s V. Čápem

26. 9. 2012 Plzeň
House Of Blues
s V. Čápem + Jakub Kořínek a Kateřina Misíková

28. 9 - 30. 9. 2012 Hájenka u Č. Krumlova
zrušeno, malý zájem
zpěvácko-kytaristicko-pohybová dílna , + lektor divadla Continuo, přihlášky: Maryškovi, Vyšný 1, 38101 Český Krumlov, tel. 606 692 955, hajenka.ck@email.cz

Říjen 2012

3. 10. 2012 Brno
s V. Čápem

12. 10. 2012 Tábor
Housův mlýn
+ Hromosvod

14. 10. 2012 Praha 6
Divadlo Semafor 19.00 hod.
+ Doubravánek Marka Doubravy

18. 10. 2012 Praha 1
Malostranská rychta 20.00 hod.
Narozky S. Karáska, jen jako host

21. 10. 2012 Praha
Realistické divadlo
Český kalendář M. Horáčka, jen jako host

26. 10. 2012 Liberec
Husův sbor, nám. Českých bratří 18.00 hod.
diskuse se S. KUBÍNEM na téma Ponorná řeka

Listopad 2012

1. 11. 2012 Uherské Hradiště
studentský seminář o Šafránu, večer společný koncert klub Mír (Hutka, Třešňák, Lutka, Voňková…)

2. 11. 2012 Brno
Kouřící králík 20.00 hod.
+ O. Fencl

3. 11. 2012 Praha
kavárna Kolíbka, Řeznická ulice
Vernisáž Tamary Vančurové

4. 11. 2012 Vrchlabí
Vrchlabí, klub Kotelma, Střelnice 21.00 hod.
Noc s Karlem - oncert a diskuse. Přjďte a namalujte si svého prezidenta. Napište mu vzkaz. Bude na známkách, ve školách… bude se dívat na naše děti.

7. 11. 2012 Praha 1
Malostranská Beseda
Dobrá úroda, křest CD

10. 11. 2012 Bojkovice
sál Hudební školy
+ J. Hutka

12. 11. 2012 Kroměříž
hraní pro školy a koncert

13. 11. 2012 Brno
Živo u Palečka?

16. 11. 2012 Kostelec u Kyjova
MKD 19.30 hod.
O lásce a smrti, lidové balady , Ludvík Běťák, Vlasta Grycová, Vašek Horák, Martin Hrbáč, Jana Karásková, Anna Kyliánová, Vladimír Merta, Svatopluk Pavlica, Jura Petrů, Magdalena Říčná

17. 11. 2012 Kroměříž
hudba ve filmu, jen jako host

25. 11. 2012 Praha 2
Balbínka

26. 11. 2012 Ostrava
klub Barrak
+ O. Fencl a Hromosvod

27. 11. 2012 Štramberk
KD
+ O. Fencl a Hromosvod

28. 11. 2012 Tišnov
MěKS
+ O.Fencl a Hromosvod

29. 11. 2012 Šumperk
H-klub
+ O.Fencl a Hromosvod

Prosinec 2012

1. 12. 2012 Litomyšl
Kotelna 19.00 hod.
od 18.00 hod. otevření výstavy o odsunu litomyšlských Židů

3. 12. 2012 Praha 6
Kaštan 19.00 hod.
předvánoční besídka (Štolba, Veit, V. Veselý, zvláštní host JJ. Neduha)

6. 12. 2012 Praha
Knihovna VH Řetězová ul. 19.00 hod.
křest knihy Z. Benýška

8. 12. 2012 Chrudim
17.00 hod.
oslava

12. 12. 2012 Olomouc
Bounty Rock Café

13. 12. 2012 Ostrava
klub Hudební bazar (Nádražní ulice) 20.00 hod.

14. 12. 2012 Martin
Slov. nár. etno. museum (Hostihora) 18.00 hod.

15. 12. 2012 Bojnice
Galerie Velvet 19.00 hod.

16. 12. 2012 Nový Malín u Šumperka
16.00 hod.
+ Avonataj, advent

16. 12. 2012 Zábřeh
Klub Ve zdi 20.00 hod.

Leden 2013

7. 1 - 30. 1. 2013 Dovolená

Únor 2013

17. 2. 2013 Černošice
+ Vladimír Čáp

27. 2. 2013 Přerov

28. 2. 2013 Valašské Meziříčí
klub Za scénou

Březen 2013

12. 3. 2013 Litoměřice
MZK
+ O. Fencl + Hromosvod, + 5P Luboše Pospíšila

26. 3. 2013 Sokolov
divadlo
+ Hromosvod

29. 3. 2013 Žabovřesky u Benešova
Dvůr 19.30 hod.
rezervace 724 106 882

Duben 2013

9. 4. 2013 Bílina
kostel Zvěstování Panny Marie 19.00 hod.

10. 4. 2013 Libochovice
U Tří Lip 19.00 hod.

17. 4. 2013 Kladno
Dundee
+ Ondřej Fencl a Jan Hrubý

18. 4. 2013 Praha 2
Balbínka

24. 4. 2013 Praha
Národní muzeum, nová budova 19.00 hod.
fotky a řeči o Bretani a cestách

Květen 2013

3. 5. 2013 Londýn
prostory vyslanectví ČR a SR
majáles

11. 5. 2013 Zvolen
fujara festival
16.00-18.00 Kralovska síň (J. Stivín + VM), večer (VM + Bob Rychlik, Kanada) a další

12. 5. 2013 Ostrava-Hrabůvka
Kulturní dům K-trio, Dr. Martínka 1439/4 19.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

15. 5. 2013 Praha
hospůdka Kulovna, Branická 55 20.00 hod.

16. 5. 2013 Praha
Veletržní palác 16.00 hod.
předávání cen ČLF

20. 5. 2013 Havlíčkův Brod
klub Nádražní 43
+ O. Fencl

21. 5. 2013 Nové Město na Moravě
U pasáčka
+ O. Fencl

22. 5. 2013 Ždár nad Sázavou
U tety Hany
+ O. Fencl

Červen 2013

1. 6. 2013 Slivenec
festival
+ O. Fencl a Hromosvod

3. 6 - 4. 6. 2013 Poněšice
kurz FAMU

6. 6. 2013 Praha
Ústav moderních dějin, Újezd, natáčení?

6. 6. 2013 Praha
Café Jericho, Opatovická 22 19.00 hod.
+ L. Pavlát

9. 6. 2013 Libčice
Tichý hlas pro Svatou zemi (dopoledne)

11. 6. 2013 Praha 2
Balbínka
duo

15. 6. 2013 Krakorec
literární festival ?
(odpoledne)

16. 6. 2013 Velatice?

22. 6. 2013 u B. Slámy

24. 6. 2013
Ponrepo 20.00 hod.
cena A. Stankoviče

27. 6. 2013 Tylovo nám.
17.30 hod.
pár písní, večer od 23 hodin v rádiu Mikroforum

28. 6. 2013 Chomutov
Hřebíkárna 20.00 hod.
+ Matěj Ptaszek

29. 6. 2013 Hradec Králové
festival, venkovní scéna 19.45 hod.

Červenec 2013

5. 7 - 14. 7. 2013 Dovolená kola Telč
hraní v okolí možné

18. 7 - 21. 7. 2013 Velká

22. 7 - 25. 7. 2013 natáčení

Srpen 2013

5. 8 - 7. 8. 2013 natáčení

12. 8. 2013 Praha
Dobrá trafika, Újezd
(rezervace: 608 735 849)

16. 8. 2013 Velká nad Veličkou
20.00 hod.
plus festival harmonikářů od 14 hod.

18. 8. 2013 Trutnov
2. scéna 13.50 hod.
+ Hromosvod

31. 8. 2013 Suchdol nad Lužnicí
18.00 hod.

Září 2013

3. 9. 2013 Praha-Libeň
synagoga 17.00 hod.
vernisáž Urbánek

6. 9. 2013 Grabštejn u Hrádku nad Nisou
19.00 hod.
www.worldfest.cz

7. 9. 2013 Železný Brod
19.00 hod.

7. 9. 2013 Teplice
nádvoří zámku, festival Divadlo na zámku, Zámecké náměstí 14 17.00 hod.
trio Merta, Hrubý & Fencl

13. 9. 2013 Olomouc

21. 9. 2013 Praha 6
pouliční festival, odpoledne

24. 9. 2013 Všechnopárty, natáčení

25. 9. 2013 Lysá nad Labem
Kino, Husovo náměstí 25 20.00 hod.

Říjen 2013

1. 10. 2013 Praha 2
Balbínka 20.00 hod.

3. 10. 2013 Praha 1
Galerie UM, Ostrovní 22 18.00 hod.
vernisáž

8. 10. 2013 Nitra
Music a café, nákupní centrum, Akademická 1 20.30 hod.

9. 10. 2013 Košice
Divadlo Thália, Mojmírova 1 19.00 hod.
+ Antonina Krzysztoń

10. 10. 2013 Banská Bystrica
Klub HAD (budova Fakulty dramatických umení), Horná 95 18.00 hod.

12. 10. 2013 Londýn
Barbican 15.00 hod.
doprovod filmu Jánošík, + J. Lewitová, J. Fujak a teoria otrasu

17. 10. 2013 Praha 3
Akropolis 18.00 hod.
host - Schodiště - 30 let na pumpách

30. 10. 2013 Praha 1
Novotného lávka 18.00 hod.
koncert pro Sluneční školu (Tibet), + Smrž, Hutka, Janota

Listopad 2013

4. 11. 2013 Praha 1
Dobrá trafika, Újezd 37 20.00 hod.

9. 11. 2013 Klíny u Litvínova
Hotel Emeran
+ O.Fencl (+ V. Mišík a ČDG)

11. 11. 2013 Brno
Dělnický dům, Jamborova 3323/65, Brno-Židenice 19.00 hod.

15. 11. 2013 Teplice
Jazz Club 20.00 hod.
+ O. Fencl

21. 11. 2013 Hranice na Moravě
Zámecký klub
+ O. Fencl a Hromosvod

22. 11. 2013 Opava
Klub 13, Krnovská 13
+ O. Fencl a Hromosvod

23. 11. 2013 Rýmařov
Jazz Club, Okružní 10 19.00 hod.
+ O. Fencl a Hromosvod

24. 11. 2013 Praha 2
Balbínka 20.00 hod.

29. 11. 2013 České Budějovice
Horká vana, Česká 7 19.30 hod.
+ O. Fencl

Prosinec 2013

3. 12. 2013 Blansko
KS, Hybešova 1 19.30 hod.
+ M. Pernica (klasická kytara)

14. 12. 2013 Jevany
Na Statku, Náměstí 327 20.00 hod.

14. 12. 2013 Praha 4
Dobeška, Jasná I, 1181/6 15.30 hod.
vernisáž, Alena Schulz a Markéta Krecek

18. 12. 2013 Praha
Akropolis 18.00 hod.
křest knihy textů, koncert k narozeninám Honzy Hrubého a nakladatelství Galén

Leden 2014

6. 1 - 10. 1. 2014 natáčení

23. 1. 2014 Praha 1
Knihovna Václava Havla, Řetězová 7, představení knihy textů 19.00 hod.

30. 1. 2014 Praha 2
Balbínka, Balbínova 6 20.00 hod.

30. 1. 2014 Praha
Fakulta architektury 18.00 hod.

Únor 2014

6. 2. 2014 Nové Město na Moravě
Kulturní dům, Tyršova 1001 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl + 5P L. Pospíšila a Roman Dragoun)

14. 2. 2014 Nová Paka
Novopacké sklepy, ul. Stanislava Suchardy 76 20.00 hod.
trio Merta, Hrubý & Fencl

21. 2. 2014 Milevsko
Galerie M, nám. E. Beneše 1 19.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

Březen 2014

3. 3. 2014 Praha 1
Malostranská Beseda 20.30 hod.
s V. Třešňákem, D. Voňkovou, M. Kuželkou a d.

6. 3. 2014 Kladno
Dundee Jam, nám. Svobody 1626 20.00 hod.
trio Merta, Hrubý & Fencl

7. 3. 2014 České Budějovice
klub Highway 61
s V. Třešňákem, D. Voňkovou, M. Kuželkou a d.

8. 3. 2014 Trutnov
klub Kabinet, Pavla Křížkovského 237/1 20.00 hod.
duo Merta & Fencl

18. 3. 2014 Praha 1
Malý sál Městské knihovny, Mariánské náměstí 1 19.00 hod.
Rozličné podoby folkové kultury

29. 3. 2014 Pelhřimov - ZRUŠENO
Music bar Sklep, Tylova 836 21.00 hod.
+ Raf

Duben 2014

1. 4. 2014 Litoměřice
Divadlo
s M. Kuželkou, V. Třešňákem, D. Voňkovou, M. Kuželkou ad.

5. 4. 2014 Chomutov
Hřebíkárna, Bezručova 5877 20.00 hod.
trio Merta, Hrubý & Fencl

9. 4. 2014 Praha 1
Knihovna V. Havla 10.30 hod.
O šedé zóně a undergroundu, pro studenty

12. 4. 2014 Kroměříž
Klub Starý pivovar
s V. Třešňákem, D. Voňkovou, M. Kuželkou a d.

15. 4. 2014 Žatec
Divadlo, Dvořákova 27 19.00 hod.
s V. Třešňákem, D. Voňkovou, M. Kuželkou ad.

16. 4. 2014 Pardubice
KD Hronovická, Hronovická 406 19.00 hod.
s V. Třešňákem, D. Voňkovou, M. Kuželkou ad.

19. 4. 2014 Pelhřimov
Music bar Sklep, Tylova 836 21.00 hod.
(+ Raf)

23. 4. 2014 Ústí nad Labem
Kulturní dům - představení pro školy 10.30 hod.
(s V. Třešňákem, O. Petrem, Wimpym, M. Kuželkou ad.)

23. 4. 2014 Ústí nad Labem
Kulturní dům 19.00 hod.
(s V. Třešňákem, O. Petrem, Wimpym, M. Kuželkou ad.)

28. 4. 2014 Olomouc
Divadlo Na Šantovce, Polská 1 19.00 hod.
(s D. Voňkovou, P. Jíšovou, Wimpym, M. Kuželkou ad.)

Květen 2014

5. 5. 2014 Praha
kongres 17.00 hod.
Mišpacha

6. 5. 2014 Vyškov u Brna
Městské kulturní středisko, Jana Šoupala 4
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

7. 5. 2014 Ostrava
Parník, Sokolská tř. 26 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

8. 5. 2014 Vsetín
Music Club Lapač, Na Lapači 394 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

9. 5. 2014 Pozlovice
Hotel Ogar, Pozlovice 47 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

18. 5. 2014 Praha
knižní veletrh, autogramiáda s Janem Hrubým 13.00 hod.

21. 5. 2014 Praha 6
Semafor 15.00 hod.
křest CD Amulet na Skácelovy texty, David Rotter (J. Suchý, B. Polívka, S. Tobias, F. Segrado, V. Merta a další)

25. 5. 2014 Praha 6
Restaurace U Holečků, Libocká 268/6 15.00 hod.
13. setkání příznivců Boba Dylana

Červen 2014

4. 6. 2014 Louny
Vrchlického divadlo, Osvoboditelů 411 19.00 hod.

13. 6. 2014 Praha 6
KD Kaštan, Bělohorská 150 20.00 hod.
(s Vlastimilem Třešňákem)

15. 6. 2014 Libčice nad Vltavou
Farní zahrada, Tichý hlas pro svatou zemi 16.00 hod.

21. 6. 2014 ZRUŠENO Ostrava-Michálkovice
festival na dole, Michal ???

28. 6. 2014 Vesnický klub V. Koubka
(duo Merta & Fencl + Hromosvod)

Červenec 2014

5. 7 - 12. 7. 2014 dovolená, Dobrá voda u Telče
kola, ozvěte se z okolí

6. 7. 2014 Dačice
Zámek – nádvoří, Havlíčkovo nám. 85/I
trio Merta, Hrubý & Fencl

12. 7. 2014 Pisek
zahrada před KD, nábřeží 1. máje 1605/21 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl; v rámci Píseckého kulturního léta)

26. 7. 2014 Oldříš u Blažejova

29. 7. 2014 Slavonice
stodola Stage 17.45 hod.
Slavonice Fest 2014, (duo Merta & Fencl)

Srpen 2014

2. 8. 2014 Kroměříž - ZRUŠENO
Starý pivovar 16.00 - 23 hod.
spolu s J. Nohavicou, P. Dobešem, P. Rimským, Ravenem, Missou a J. Krylem

3. 8. 2014 Brno-Židenice
Dělnický dům, Jamborova 3323/65
Festival (+ Mitášová, Šujan a další)

7. 8. 2014 Praha 1
20.00 hod.
Dobrá trafika, Újezd 400/37

9. 8. 2014 Konstantinovy Lázně
folkový festiválek Lázeňská struna 18.30 hod.
trio Merta, Hrubý & Fencl

10. 8 - 28. 8. 2014 dovolená

23. 8. 2014 Jimramov

29. 8. 2014 Rakovník
Rabasova galerie 16.00 hod.
vernisáž

31. 8. 2014 Rožnov pod Radhoštěm
hudební altán, Palackého 15.00 hod.
(duo Merta & Fencl)

Září 2014

4. 9. 2014 Valašské Meziříčí
KZ, Malá scéna za oponou 19.30 hod.

5. 9. 2014 Nový Jičín
Masarykovo náměstí 19.00 hod.
(+ Antonina Krzystoń a ASPM Jana Spáleného)

7. 9. 2014 Teplice
nádvoří zámku, festival Divadlo na zámku, Zámecké náměstí 14 17.00 hod.
trio Merta, Hrubý & Fencl

12. 9. 2014 Praha 1
Malostranská beseda, Malostranské nám. 35/21 20.30 hod.
(křest archivního 2CD KECY s Václavem Veselým & Dobrohošť, Dobrá úroda)

13. 9. 2014 Kadaň
bývalý park na Svatém kopečku

14. 9. 2014 Lázně Kyselka
15.00 hod.
(charitativní festival)

18. 9. 2014 Radotín
Kulturní středisko U koruny, náměstí Osvoboditelů 44/15 19.00 hod.

19. 9. 2014 Praha 7
kavárna Lajka, U Akademie 11 16.00 hod.
festival Zažít město jinak

21. 9. 2014 Horní Počernice
Domeček, Votuzská 379/11 18.00 hod.
vernisáž A. Schulzové

25. 9. 2014 Praha 2
Balbínka, Balbínova 6 20.00 hod.

28. 9. 2014 Praha 6
kino Ořechovka 18.00 hod.

Říjen 2014

1. 10. 2014 Praha 1
Krásný ztráty, Náprstkova 272/10 16.00 hod.
představení knihy Karola Sidona (+ J. Lewitová)

2. 10. 2014 Praha 1
Galerie ART+UM, Ostrovní 22 18.00 hod.
vernisáž obrázků o hudbě

4. 10. 2014 Choteč
Mlýn u Veselých, Choteč 23 17.00 hod.
(v 16.00 prohlídka mlýna)

7. 10. 2014 Praha 1
Malostranská beseda, Malostranské nám. 35/21 20.30 hod.
host koncertu k 20 letům Hromosvodu

25. 10. 2014 České Budějovice
Slavie, Jirsíkova 2
Pocta Emilu Pospíšilovi

28. 10. 2014 Třebíč
Foyer divadla Pasáž, Masarykovo nám. 1323 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

31. 10. 2014 Praha
koncert pro JHP školu, benefiční akce (duo Merta & Fencl)
navštivte stránky na www.jhpskola.cz

Listopad 2014

8. 11. 2014 Moravské Budějovice
Pogo bar, Tovačovského sady 1658 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

13. 11. 2014 Turnov
Městské divadlo, Hluboká 670 20.00 hod.
(duo Merta & Fencl)

15. 11. 2014 Praha
KD Řepy, Suchanova 27 18.00 hod.
+ diskuse + Hutka

17. 11. 2014 Praha 1
Václavské náměstí 18.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

18. 11. 2014 Žamberk
Divišovo divadlo, Nádražní 39 19.00 hod.
(od 9.00 hraní pro školy)

19. 11. 2014 Praha 7
La Fabrika 19.00 hod.
Křest knihy Z. Merty (s ním jen Astrolog)

20. 11. 2014 Praha 2
Balbínka, Balbínova 6 20.00 hod.

23. 11. 2014 Praha 1
Malostranská beseda, Malostranské nám. 35/21 20.00 hod.
(křest nového alba Imagena & hosté)

27. 11. 2014 Vysoké Mýto
M klub, Litomyšlská 72 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

28. 11. 2014 Jirkov PŘESUNUTO na 18. 2. 2015
Kulturní dům, Zaječická 1736 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

30. 11. 2014 Praha 1
Baráčnická rychta 18.00 hod.
hraní pro Sokol

Prosinec 2014

13. 12. 2014 Strunkovice nad Blanicí
Kulturní dům, čp. 216
trio Merta, Hrubý & Fencl

15. 12. 2014 Praha 4
Bar Kulovna, Branická 35
hraní pro Pavla Musila

17. 12. 2014 Praha 1
Dobrá trafika, Újezd 400/37 20.00 hod.

18. 12. 2014 Praha 2
Farní sbor Českobratrské církve evangelické, Korunní 60 16.00 hod.
Vystoupení pro Dobroduš

Leden 2015

15. 1. 2015 Praha 6
Café 131/JammClub galerie, Pod Kaštany 183/3 18.00 hod.
(vernisáž výstavy A. Dostálové a O. Ulrichové, www.cafe131.cz)

18. 1. 2015 Praha 2
Balbínka, Balbínova 6 20.00 hod.

24. 1. 2015 Žabovřesky u Prahy
www.dvurzabovresky.cz, plakát

Únor 2015

3. 2. 2015 Karlovy Vary
klub Paderewski
(trio Merta, Hrubý & Fencl) přesunuto z 16.3.2015

5. 2. 2015 Veselí nad Moravou
Kulturní dům, nám. Míru 667 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

6. 2. 2015 Bratislava
Muzeum obchodu, Linzbothova 16 19.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

7. 2. 2015 Nove Mesto nad Váhom
Klub Blue Note, J. Hašku 18 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

10. 2. 2015 Praha 2
Caféidoskop, Lazarská 8 19.30 hod.
(pasáž naproti Divadlu komedie)

18. 2. 2015 Jirkov
Kulturní dům, Zaječická 1736 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl) PŘESUNUTO z 28.11.2014

21. 2. 2015 Úpice
Jestřebí bouda
(duo Merta & Fencl), běžkařský koncert

22. 2. 2015 Olomouc
Muzeum, vernisáž výstavy Symbolismus

Březen 2015

21. 3. 2015 Noutonice
Dolský mlýn u Okoře 17.00 hod.

26. 3. 2015 Praha 2
Balbínka, Balbínova 6 20.00 hod.

27. 3. 2015 Kamenné Žehrovice
kaple 19.00 hod.

Duben 2015

9. 4. 2015 Praha 8-Bohnice
Léčebna, klub V. 20.00 hod.

20. 4. 2015 Vsetín
16.00 hod.
Literární jaro (trio Merta, Hrubý & Fencl)

21. 4. 2015 Ostrava
Parník, Sokolská tř. 26 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

22. 4. 2015 Brno
Musilka, Musilova 2a 19.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

27. 4. 2015 Přelouč
Městské kino, Pardubická 687 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

30. 4. 2015 Praha 7
Café Lajka, U Akademie 366/11 19.30 hod.

Květen 2015

1. 5. 2015 Velká nad Veličkou?

2. 5. 2015 Vápenky?

5. 5. 2015 Praha 2
Psychiatrická klinika, Ke Karlovu 11 10.30 hod.
(j.h. výstavy obrázků art terapie)

6. 5. 2015 Žďár nad Sázavou
U tety Hany, Veselská ulice 5 19.00 hod.
(duo Merta & Fencl)

7. 5. 2015 Nové Město na Moravě
Penzion U pasáčka, Palackého náměstí 15 19.00 hod.
(duo Merta & Fencl)

8. 5. 2015 Kacanovy u Turnova
odpoledne pouť s kytarou a malování, Vyskeř ke Kopicovu statku, večer hraní & J. Hrubý

12. 5. 2015 Praha 8
Libeňský ostrov, U Budyho
jen host

14. 5. 2015 Polička
Divadelní klub, Vrchlického 53 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

19. 5. 2015 Praha 1
Galerie UM, Ostrovní 22 18.00 hod.
vernisáž Kryštofa Marschala

23. 5. 2015 Kostelec nad Černými Lesy
Galerie Jan Svatoš, Prokopova 1095 14.00 hod.
vernisáž Šárky Radové a Evy Heřmanské

24. 5. 2015 Praha 6
hospoda U Holečků
Dylan Days

28. 5. 2015 Beroun
Městské informační středisko, radnice 17.30 hod.
(plus česko-slovinští autoři, L. Daňhelová atd.)

29. 5. 2015 Praha 2
Balbínka, Balbínova 6 20.00 hod.

30. 5. 2015 Doubice
Fabrika, Doubice 60 20.00 hod.

Červen 2015

3. 6. 2015 Kladno
Dundee Jam, Nám. Svobody 1626 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

4. 6. 2015 Zlín
Zelenáčova šopa, Dlouhá 111 19.00 hod.

5. 6. 2015 Kroměříž
Stará masna, Hulínská 2352 20.30 hod.

6. 6. 2015 Zlín
narozeniny P. Vítka

7. 6. 2015 Milevsko
nádvoří kláštera 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

11. 6. 2015 Brno
Živo u Palečka, Koliště 23 19.30 hod.

12. 6. 2015 Vídeň
Nachtasyl
vernisáž od 17.00 (Urbánek) a koncert od 20.00

18. 6. 2015 Praha 6
Pod bateriemi 16 16.00 hod.
Střešovický festival

19. 6. 2015 zahradní slavnost

26. 6. 2015 Třeboň a okolí?

Červenec 2015

2. 7. 2015 Sezimovo Ústí - PŘELOŽENO
Wall Club Café, Kánišova 239/28 19.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl a Hromosvod)

4. 7 - 10. 7. 2015 dovolená, kolo

11. 7. 2015 Staré Město (pod Sněžníkem)
Bioslavnosti 18.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl a Hromosvod)

12. 7. 2015 Úsobí
18.00 hod.

16. 7. 2015 Uherský Brod - zrušeno
Panský dům, Kaunicova 77 19.30 hod.

17. 7 - 18. 7. 2015 Velká
(divák)

19. 7. 2015 Ostrava
Colours of Ostrava 13.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

23. 7. 2015 Praha 1
Dobrá trafika, Újezd 400/37 20.00 hod.

30. 7. 2015 Lesní scéna u Dvora Králového
Ars Poetica 19.00 hod.
(Dyk, Hora a básně účastníků, + J. Typlt a další)

Srpen 2015

1. 8. 2015 Police nad Metují

6. 8. 2015 Znojmo
Na Káře 20.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

7. 8. 2015 Mirotice
festival
(V. Merta + O. Fencl a Hromosvod)

8. 8. 2015 Rataje nad Sázavou
klub Pivovárek, Náměstí Míru 39 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl a Hromosvod)

10. 8 - 26. 8. 2015 dovolená

13. 8 - 16. 8. 2015 Kyjov
Slovácký rok
(divák)

19. 8. 2015 Praha
náplavka Avoid
(Merta & Fencl a Hromosvod)

20. 8. 2015 Valašské Meziříčí
kavárna Rosso Nero, Palackého 470 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

21. 8. 2015 Velká
Ozvěny

22. 8. 2015 Brozánky u Řehlovic
Brozánky Fest, odpoledne
(duo Merta & Fencl)

23. 8. 2015 Trutnov
festival, odpoledne
(duo Merta & Fencl a Hromosvod)

30. 8. 2015 Praha 1
Klub Vagon
Hraní pro Sváťu, Praha (jen host)

Září 2015

1. 9. 2015 Praha 2
Balbínka, Balbínova 6 20.00 hod.

5. 9. 2015 Chrastava
Farma Vysoká
www.farmavysoka.cz

8. 9. 2015 Praha 1
Václava Havla, Ostrovní 13
uvedení knihy M. Žantovského

12. 9. 2015 Volary
náměstí
Festival proti ztrátě paměti

16. 9. 2015 Praha 3
Palác Akropolis
večer pro P. Kalandru

17. 9. 2015 Praha 2
Nám. Jiřího z Poděbrad 15.30 hod.
(koncert pro Ludmilu Dobromysl)

Říjen 2015

8. 10. 2015 Olomouc
Jazz Tibet Club 20.00 hod.

20. 10. 2015 Praha 6
knihovna, kavárna, Technická 6/2710 19.00 hod.
(+ B. Zmeková, hraní pro Sociální kliniku)

21. 10. 2015 Varnsdorf

31. 10. 2015 Jihlava
kostel, Křížová 2 16.00 hod.
(předtím projekce dokumentu Šedá zóna v domácím prostředí)

Listopad 2015

2. 11. 2015 Praha 2
Balbínka, Balbínova 6 20.00 hod.

3. 11. 2015 Kolín
Divadelní klub, Smetanova 557 19.00 hod.

6. 11. 2015 Děčín
klub Garage, Podmokelská 24 22.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

13. 11. 2015 Praha 6
Písecká brána, K Brusce 5/208 18.00 hod.
(čtení a zpívání, improvizace na donesené básně)

16. 11. 2015 Kuřim
Společenské centrum, Náměstí Osvobození 902/1 19.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

17. 11. 2015 Opava
náměstí
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

18. 11. 2015 Boskovice
Kulturní zařízení, Kpt. Jaroše 15 19.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

20. 11. 2015 Jablonec nad Nisou
klub Na Rampě 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

21. 11. 2015 Přerov
klub Dlažka-Teplo, Horní náměstí 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl + Hromosvod)

22. 11. 2015 Zlín
Zelenáčova šopa, Dlouhá 111 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

24. 11. 2015 Trhove Sviny
Městské kulturní středisko, Sídliště 710 19.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

30. 11. 2015 Praha 3
Kulturní centrum Vozovna, Za Žižkovskou vozovnou 18/2687 19.00 hod.
PŘESUNUTO z 10. 11.

Prosinec 2015

1. 12. 2015 Horni Beřkovice
Sál Psychiatrické léčebny, Podřipská 1 19.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

6. 12. 2015 Praha 6
KD Kaštan, Bělohorská 201/150 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý, Fencl & Hromosvod)

7. 12. 2015 Praha 1
Dobrá trafika, Újezd 400/37 20.00 hod.

18. 12. 2015 Brno
Městské divadlo
(večer pro J. Nečase)

22. 12. 2015 Praha 8
Forum Karlín
hosté Michala Prokopa (trio Merta, Hrubý & Fencl)

Leden 2016

4. 1. 2016 Praha 1
Café Campus (dříve Krásný ztráty), Náprstkova 10 20.00 hod.
(jen čtení pro J. Škvoreckého)

6. 1. 2016 Praha 6
Klub Potrvá, Srbská 2 19.00 hod.
(jen host Open Mic, spolu s M. Bystrovem, M. Dusilem, F. Pýchou, J. Řepkou, N. Scholten, K. Skalickou, M. Šnajdrem a The Travelling Twisted Trio)

23. 1. 2016 Betliar
kaple 18.00 hod.
(spolu se Z. Homolovou)

Únor 2016

2. 2. 2016 Praha
Palác Akropolis 18.00 hod.
(narozeninový koncert V krásných dobách folku)

5. 2. 2016 Staré Město (pod Sněžníkem)
kino Sněžník, Hanušovická 57
(duo Merta & Fencl)

6. 2. 2016 Králíky
Evropský dům, Klub Na Střelnici, Karla Čapka 374 20.00 hod.
(duo Merta & Fencl)

11. 2. 2016 Praha 9
Kavárna Knoflík, Jablonecká 724/6 19.30 hod.
(jen host kapely Lakuna)

12. 2. 2016 Nová Paka
Novopacké sklepy 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl a Hromosvod)

24. 2. 2016 Ostrava
Heligonka, Vítkovická 3263 19.00 hod.
(Vláďa... a 70?)

25. 2. 2016 Šumperk
Dům kultury, Fialova 416/3 19.00 hod.
(duo Merta & Fencl)

Březen 2016

1. 3. 2016 Holešov
koncert na Zámku 19.00 hod.
vernisáž Borise Jirků od 17.00

2. 3. 2016 Olomouc
Rozhlas 20.00 hod.
přímý přenos koncertu (i na internetu)

3. 3. 2016 Pardubice
JazzTangens Club, Jindřišská 698 20.00 hod.

4. 3. 2016 Praha 2
Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6 20.00 hod.

11. 3. 2016 Litvínov

12. 3. 2016 Pacov

16. 3. 2016 České Budějovice

21. 3. 2016 Dobřichovice
Zámek 19.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

27. 3. 2016 Horní Malá Úpa
Pomezní boudy
(duo Merta & Fencl)

31. 3. 2016 Kladno
Poetická kavárna Ateliér, Trojanova 309 19.30 hod.
(+J. Paulík, kytara - recitace zhudebněné básně)

Duben 2016

11. 4. 2016 Brno
Mersey Music Club, Minská 15 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

12. 4. 2016 Vsetín
Dům kultury, Svárov 1055 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

13. 4. 2016 Opava
KlubART, Beethovenova 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

18. 4. 2016 Praha 1
Knihovna V. Havla 17.00 hod.
(křest knihy rozhovorů K. Hvížďaly)

22. 4. 2016 Chomutov
Hřebíkárna 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

27. 4. 2016 Přelouč
Městské kino, Pardubická 687 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

29. 4. 2016 Hořovice
klub Labe, Vísecké nám 197 19.00 hod.

Květen 2016

3. 5. 2016 Kladno
Dundee Jam, nám. Svobody 1626 20.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

10. 5. 2016 Hodonín
Dům kultury, Horní Valy 3747/6 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

11. 5. 2016 Řičany
Labuť, ul. 17. listopadu 214 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl a Hromosvod)

12. 5. 2016 Ostrava-Hrabůvka
Komorní klub, Velflíkova 8 19.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

13. 5. 2016 Bratislava
Dom kultúry Devín, Rytierska 2
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

14. 5. 2016 Polička
Divadelní klub, Vrchlického 53 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

16. 5. 2016 Praha 1
Malostranská beseda 18.00 hod.
vernisáž obrazů (Venclíková)

24. 5. 2016 Praha 2
Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6 20.00 hod.

28. 5. 2016 Praha 6
Kaštan, Bělohorská 201/150 15.00 hod.
Dylan Days

31. 5. 2016 Pardubice
univerzita 17.00 hod.
vernisáž (J. Urbánek)

Červen 2016

9. 6. 2016 Praha 9-Vysočany
Folkové Podviní
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

11. 6. 2016 Chotěmice
Vesnický klub 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

16. 6. 2016 Košice
Jánošík s Nebodaj J. Fujaka, doprovod němého filmu

18. 6. 2016 Pezinok
18.00 hod.
Vzpomínka na poslední svobodný festival po 40 letech

24. 6. 2016 Nové Město na Moravě
(duo Merta & Fencl a Hromosvod)

29. 6. 2016 Praha 1
Řetězová ul.
kytarové setkání F. Kostlána (VM jen host)

30. 6. 2016 Praha 3-Žižkov
U Vystřelenýho voka (venku)
Ozvěny filmového festivalu Mental Power (trio Merta, Hrubý & Fencl + Hromosvod)

Červenec 2016

2. 7. 2016 Domácí výčep u Nového Města nad Metují
odpoledne vernisáž výstavy Čestmíra Sušky v náchodské galerii U Mistra s palmou

3. 7. 2016 Úsobí
náměstí cca 17.00 hod.

5. 7. 2016 Záblatí u Prachatic
Azylový dům

8. 7. 2016 Dačice
Nádvoří zámku
(trio Merta, Hrubý & Fencl + Hromosvod)

9. 7. 2016 Oldříš u Jindřichova Hradce
Ranch 28
koncert večer (http://www.horsemanship.cz)

10. 7 - 15. 7. 2016 dovolená u Telče
hraní v okolí možné

15. 7. 2016 Rožnov pod Radhoštěm
náměstí
(trio Merta, Hruby & Fencl + Hromosvod)

16. 7. 2016 Cheb
Klášterní zahrada 17.00 hod.
(duo Merta + Fencl & Hromosvod)

21. 7. 2016 Uherský Brod
Kulturní dům, Mariánské náměstí 2187 19.00 hod.

25. 7. 2016 Uherské Hradiště
Masarykovo náměstí, Letní filmová škola
(trio Merta, Hrubý & Fencl + Hromosvod)

26. 7. 2016 Náměšť nad Oslavou
Folkové prázdniny 17.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl + Hromosvod)

27. 7. 2016 Uherské Hradiště
Divadlo Havel
(jen jako host)

28. 7. 2016 rezervace

30. 7. 2016 Čerčany
U Škvorů, Václavská 64 20.00 hod.

31. 7. 2016 Hlučín
festival Štěrkovna
(trio Merta, Hrubý & Fencl + Hromosvod)

Srpen 2016

4. 8. 2016 Nové Město nad Metují
Pavlátova louka, festival Akademické týdny
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

5. 8. 2016 Skoky u Žlutic
kostel Navštívení Panny Marie
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

6. 8. 2016 Krasetín pod Kletí
U Kuchařů 18.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

12. 8. 2016 Litomyšl
Toulovcovy prázdninové pátky, Toulovcovo náměsti 19.30 hod.
(duo Merta & Fencl + Hromosvod)

16. 8 - 17. 8. 2016 kola Klikov

24. 8. 2016 Praha 2
Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6 20.00 hod.

26. 8. 2016 Zbraslav
Letní kino Kamínka, Nad Kamínkou 1523

27. 8. 2016 Velké Poříčí u Hronova
náměstí 18.30 hod.

28. 8. 2016 Beroun
Berounské hradby 18.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

Září 2016

1. 9. 2016 Ostrava
20.00 hod.
přímý přenos TV Noe s J. Pavlicou, do 21.15 hodin

3. 9. 2016 Litoměřice
Folkové atrium
(trio Merta, Hrubý & Fencl + Hromosvod)

4. 9. 2016 Dolín u Slaného
kostel sv. Šimona a Judy 15.00 hod.

6. 9. 2016 Praha 2
Galerie Nora, Gorazdova ul.
vernisáž Aleny Schulz

9. 9. 2016 Písek
19.00 hod.
festival Cool v plotě (+ R. Ahmed)

10. 9. 2016 rezervace termínu

11. 9. 2016 Tišnov
Rybářské slavnosti 18.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

14. 9. 2016 rezervace termínu

17. 9. 2016 Noutonice
mlýn (?)

22. 9. 2016 Doudleby
zámek
(+ S. Klecandr)

27. 9. 2016 Praha 1
kino Lucerna, „Fuck-up Night“, smolné historky z natáčení (více účastníků)

30. 9. 2016 Hranice na Moravě
Zámecký klub, Zámecká 118 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

Říjen 2016

1. 10. 2016 Nové Mesto nad Vahom
Klub Blue Note, J.Hašku 18 2 hod.
00 (trio Merta, Hrubý & Fencl)

1. 10. 2016 Veselí nad Moravou
Náměstí Míru 667
(lidové balady)

5. 10. 2016 Prachatice
KIC
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

7. 10. 2016 Budišov nad Budišovkou
Klub Šatlava, Horská 184 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

8. 10. 2016 Nový Jičín
Klub Galerka, Masarykovo náměstí 20 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

12. 10. 2016 Louny
Vrchlického divadlo – Kavárna, Osvoboditelů 411 19.00 hod.

14. 10. 2016 Loket
kostel 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

15. 10. 2016 Vrchlabí
Večery pod lampami, Music Bar Bowl, Zámecká 1451 22.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

15. 10. 2016 Praha 1
Lucerna 18.30 hod.
V. Havel „80“, (trio Merta, Hrubý & Fencl)

16. 10. 2016 Praha 2
Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6 20.00 hod.

24. 10. 2016 rezervace

Listopad 2016

3. 11. 2016 Litomyšl
Vyšší pedagogická škola, Komenského nám. 22
(zhudebněná poezie)

4. 11. 2016 Nový Bor
Hospůdka Koupaliště 20.00 hod.

6. 11. 2016 Ostrov nad Ohří
kostel zvěstovani p. Marie 17.00 hod.
(koncert v rámci Mezinárodního dne studentstva)

10. 11. 2016 Vysoké Mýto
M-klub, Litomyšlská ul. 19.30 hod.

17. 11. 2016 Roztoky u Prahy
náměstí 18.00 hod.

18. 11. 2016 Liberec
Bedna klub, U Nisy 713/8 19.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

20. 11. 2016 Annín
kostel sv. Mořice 14.00 hod.
(duo Merta-Fencl)

25. 11. 2016 Praha 2
Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6 20.00 hod.

26. 11. 2016 Nový Bor
koupaliště 20.00 hod.
(místo 4. 11.)

Prosinec 2016

1. 12. 2016 Česká Třebová
klub 20.15 hod.

3. 12. 2016 Praha 1
kostel sv. Salvátora, Dušní ul. 18.00 hod.
(+ Noha, Veit, Karásek ad.)

4. 12. 2016 Praha 1
akce na podporu kina U hradeb (VM kolem 19.00)

7. 12. 2016 Praha 6
Kaštan, Bělohorská 18.00 hod.
Výstava kytar od 18.00 hod., pak koncert jejich majitelů. VM kolem 22.00 hod.

8. 12. 2016 Plzeň
Divadlo Dialog, Smetanovy sady 19.30 hod.

15. 12. 2016 rezervace / soukromé

18. 12. 2016 Zlín

Leden 2017

2. 1 - 9. 1. 2017 dovolená

13. 1. 2017 Praha 1
Hl. nádraží
host na koncertu J. Řepky

19. 1. 2017 Praha 2
Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6 20.00 hod.

Únor 2017

2. 2. 2017 Ostrava
Klub Parník, Sokolská tř. 26 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

3. 2. 2017 Staré Město pod Sněžníkem
sál kina – běžecký koncert
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

4. 2. 2017 Rožnov pod Radhoštěm
T-klub 20.00 hod.
běžecký koncert (duo Merta & Fencl)

5. 2. 2017 rezervace termínu

18. 2. 2017 Hradec nad Moravicí
kino 21.00 hod.
koncert k předpremiéře filmu B. Slámy

23. 2. 2017 Praha 1
Dobrá trafika, Újezd 400/37 20.00 hod.
(j.h. na autorském čtení I. Dvořáka)

28. 2. 2017 Kolín
divadlo, Smetanova 557 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl a Hromosvod)

Březen 2017

4. 3. 2017 rezervace termínu
(vernisáž M. Luskačové Výčep N. Město n. Metují)

5. 3. 2017 rezervace termínu

7. 3. 2017 Praha 2
Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6 20.00 hod.

8. 3. 2017 Nové Město na Moravě
KD, Tyršova 1001 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

9. 3. 2017 Brno
Klub Leitnerova, Leitnerova 2 19.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

16. 3. 2017 rezervace

21. 3. 2017 Dobřichovice
Zámek 19.30 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

24. 3. 2017 Sedlčany
Muzeum, Tyršova 136 19.30 hod.

31. 3. 2017 Děčín
Klub Garage, Podmokelská 1070/24 22.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl + Hromosvod)

Duben 2017

4. 4. 2017 Olomouc
hospoda u Pelikána, Mrštíkovo nám. 6/14 19.00 hod.

6. 4. 2017 Praha 1
Galerie Leica, Školská 18.45 hod.
(tři písně na vernisáži fotek Jaroslava Prokopa z festivalu Pezinok 1976)

11. 4. 2017 Čelákovice
KD
j.h. na koncertu Mišík a ETC (trio Merta, Hrubý & Fencl)

18. 4. 2017 rezervace / soukromé

21. 4. 2017 Praha 6
Semafor 19.00 hod.
(j.h. na narozeninovém koncertě)

22. 4. 2017 Praha 2
Balbínova poetická hospůdka 20.00 hod.
(jako host na křtu N. Fišerové – Metanola)

23. 4. 2017 Praha 6-Střešovice
Evangelický sbor 19.30 hod.

25. 4. 2017 České Budějovice
Jihočeská vědecká knihovna, Lidická tř. 1 19.00 hod.
(duo Merta-Fencl)

27. 4. 2017 Praha 4
KC Zahrada, Malenická 1784/2 20.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl + Hromosvod)

28. 4. 2017 Chomutov
Hřebíkárna, Bezručova 5877 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

Květen 2017

4. 5. 2017 Hradec Králové
divadlo Drak
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

5. 5. 2017 Loket
kostel sv. Václava 18.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl - j.h. Roman Dragoun)

6. 5. 2017 Tábor
Žižkovo náměstí 17.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl + Hromosvod)

10. 5. 2017 Hodonín
Dům kultury, Horní Valy 3747/6 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

11. 5. 2017 Ostrava-Hrabůvka
Komorní klub, Velflíkova 285/8 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

12. 5. 2017 Praha 1
Ostrovní 13, Knihovna Václava Havla
(vzpomínka na kamaráda J.B.)

16. 5. 2017 Praha 1
Galerie Art+UM, Ostrovní 22 18.00 hod.
(vernisáž Kryštofa Marschala)

18. 5. 2017 Jindřichův Hradec
Klub Kasper, Kostelní 73 20.00 hod.

20. 5. 2017 Praha 6
KD Kaštan, Bělohorská 201/150
seminář o Dylanovi

21. 5. 2017 Bratislava
divadlo Ticho a spol., Školská 2866/14 19.00 hod.
(spolu se Z. Homolovou a M. Janouškem)

21. 5. 2017 Valašské Meziříčí
benefice pro nadaci Jonášek – www.nadacejonasek.cz

26. 5. 2017 Milevsko
Galerie M, Riegrova 128/1 19.30 hod.
(společný koncert s Jiřím Stivínem)

27. 5. 2017 Osek u Hořovice
festival Osecká pohoda 18.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl a Hromosvod)

28. 5. 2017 Teplice
otevření lázeňské sezóny
(trio Merta, Hrubý & Fencl + Hromosvod)

29. 5. 2017 rezervace / soukromé

Červen 2017

2. 6. 2017 rezervace / soukromé

3. 6. 2017 Dobřichovice
slavnosti Královský průvod 19.00 hod.
(Jan Hrubý a Hromosvod, j.h. V. Merta)

9. 6. 2017 Vícov u Přeštic
kostel sv. Ambrože, v rámci Noci kostelů 20.00 hod.

10. 6. 2017 Praha
Busking Fest

12. 6. 2017 Praha 2
Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6 20.00 hod.

16. 6. 2017 Vratislavice u Liberce

17. 6. 2017 Ústí nad Labem
19.00 ? hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

25. 6. 2017 Praha 1
Malostranská Beseda
(j.h. na křtu CD Dobrohošť)

29. 6. 2017 rezervace / soukromé

Červenec 2017

1. 7. 2017 Hradec nad Moravicí
festival Hradecký slunovrat 14.15 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

6. 7. 2017 Vyšší Brod
klášterní zahrada 19.00 hod.
(trio Merta, Hrubý & Fencl)

8. 7 - 15. 7. 2017 dovolená

17. 7. 2017 rezervace / soukromé

20. 7. 2017 Praha 1
Dobrá trafika, Újezd 400/37 20.00 hod.

21. 7 - 23. 7. 2017 Velká nad Veličkou

Připravované koncerty